• Головна
  • У Дрогобичі посилюють співпрацю з міжнародними організаціями
09:38, 13 березня

У Дрогобичі посилюють співпрацю з міжнародними організаціями

У Дрогобичі посилюють співпрацю з міжнародними організаціями

Скоординована робота та максимальна залученість – у Дрогобицькій громаді продовжують налагоджувати співпрацю з міжнародними донорами та організаціями, які працюють над покращенням умов проживання внутрішньо переміщених осіб.

У зв’язку з цим, днями у Стебнику відбулась зустріч представників міжнародних організацій з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у місцевому центрі компактного проживання, а саме – у одному з навчальних закладів міста. Наразі тут мешкає 53 особи із числа ВПО.

Промоніторити місця проживання людей, які перемістились до Дрогобицької громади та особисто дізнатись їхні потреби завітали представники Агентства ООН у справах біженців, міжнародний фонд «Регіон Карпат» Neeka, Норвезька рада у справах біженців, а також представники міжнародного кластеру з управління та координації місцями компактного проживання. У Стебнику поважних гостей зустріли заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, староста округу Тарас Городиський та секретар Ради з питань ВПО, яка діє при Дрогобицькій міській раді – Євгенія Сорокіна.

Внутрішньо переміщені особи мешкають на базі Гімназії №18 з перших днів повномасштабного вторгнення. За словами самих переміщених осіб, у Стебнику їм проживати комфортно, діти вже адаптувались у навчальних закладах, а чимало дорослих знайшли роботу. В той же час приміщення, у якому вони перебувають зараз, не передбачалось для тривалого проживання – тут немає належної вентиляційної системи, облаштованої кухні тощо. Відтак, люди звертаються з проханням до фондів побудувати або ж реконструювати наявне приміщення для їхнього проживання, адже хочуть залишитись проживати у Стебнику у більш комфортних умовах.

В межах візиту представникам міжнародних організацій також показали, як проживають внутрішньо переміщені особи у гуртожитку від Стебницького професійного училища, у якому спільними зусиллями міста та області було проведено ремонтні роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...