• Головна
  • Гімназія № 8 отримала від Молодіжного центру «Під КОЦом» спортивний інвентар та тенісний стіл
08:03, 22 березня

Гімназія № 8 отримала від Молодіжного центру «Під КОЦом» спортивний інвентар та тенісний стіл

Гімназія № 8 отримала від Молодіжного центру «Під КОЦом» спортивний інвентар та тенісний стіл

Спортивний зал гімназії № 8 поповнився добротним інвентарем – новим тенісним столом, сіткою, м’ячами для баскетболу, футболу та ракетками.

Такий подарунок школярам зробило керівництво міста спільно із директоркою Молодіжного центру «Під КОЦом» Марією Супрун. 

Діти та директор гімназії Наталія Попик з радістю прийняли спортивні дарунки. Школярі, навіть, зіграли першу партію в теніс із міським головою.

За словами Марії Супрун – ідея передати спортивний інвентар від Молодіжного центру «Під КОЦом» у гімназію визріла спільно із керівництвом Дрогобича, оскільки такого спортивного поповнення навчальний заклад потребував давно. Про це неодноразово розповідали під час зустрічей із очільником громади як школярі так і керівництво закладу.

Що стосується Молодіжного центру «Під КОЦом» – то він був створений в Дрогобичі в травні 2023 року за ініціативи проєкту «Розвитку мережі молодіжних центрів Львівщини». Проєкт фінансувався на конкурсній основі, до його відкриття співфінансуванням долучилось і місто.

Створення аналогічних Молодіжних центрів на Львівщині відбулось в межах реалізації молодіжної політики області, зокрема Львівського обласного молодіжного центру (керівник Іван Сапса) в рамках програми, яку реалізовує Платформа ініціатив «Теплиця» (керівник Анна Авдіянц) за фінансової підтримки Юнісеф. Як наслідок – при створенні для Молодіжного центру «Під КОЦОм» в Дрогобичі було закуплено спортивний інвентар, серед якого й тенісний стіл, який передали восьмій гімназії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...