• Головна
  • У Дрогобичі відкрили соціальну перукарню
08:45, 1 квітня

У Дрогобичі відкрили соціальну перукарню

У Дрогобичі відкрили соціальну перукарню

У приміщенні офісу Дрогобицької районної філії Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста відкрили першу соціальну перукарню у місті.

Ініціативу вдалось реалізувати завдяки проекту BraVo. Це програма Товариства Червоний Хрест, яка дає можливість залучати кошти з метою підтримки громади, допомоги соціально вразливим категоріям населення та сприяти в реалізації проектів, необхідних громаді.

Так, голова Дрогобицької організації Товариства Червоного Хреста Любов Климишин спільно з колегами розповіла про діяльність та реалізовані проекти. Товариство Червоного Хреста надає широку та комплексну гуманітарну допомогу та підтримку усім, хто найбільше її потребує. Товариство активно розвиває такі напрямки, як гуманітарна допомога, догляд вдома, відновлення родинних зв’язків, банк одягу, психосоціальна підтримка та прокат реабілітаційного обладнання.

Перукарні працюють на основі благодійного внеску та оснащені усім необхідним – тут можна помити голову, зробити стрижку чи зачіску. Упродовж березня перукарня працювала у тестовому режимі, а з квітня в ній будуть активно надавати послуги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...