• Головна
  • Зібрали понад 170 тис грн на дрони для НГУ на благодійному вечорі у Дрогобичі
13:51, 2 квітня

Зібрали понад 170 тис грн на дрони для НГУ на благодійному вечорі у Дрогобичі

Зібрали понад 170 тис грн на дрони для НГУ на благодійному вечорі у Дрогобичі

У Дрогобичі відбувся благодійний вечір, організований ГО «Будь зміною» (організатори – Юрій Яцків і Тарас Перхун). Мета заходу – зібрати кошти на дрони для 2-ої Галицької бригади НГУ.

Захід передбачав благодійні внески у розмірі тисячі гривень з кожного гостя за вхід та благодійний аукціон, в ході якого було продано чимало лотів – мистецької та військової тематики. Відтак впродовж вечора вдалось зібрати понад 170 тисяч гривень.

Ми дякуємо всім, хто долучився до заходу, всім, хто надав лоти для аукціону та всім, хто прийшов та зробив свій благодійний внесок. Сьогодні потреба в дронах є просто колосальною. Якщо на початку підрозділ обходився десятком дронів в день, то сьогодні війна видозмінилась настільки, що потреби в дронах виросли в десятки разів. Тому всі зусилля зараз потрібно скеровувати в цьому напрямку» – наголосив співорганізатор заходу Юрій Яцків.

Всі кошти будуть передані 2-ій Галицькій бригаді Національної гвардії України.

Волонтерська громадська організація ГО «Будь зміною» міста Дрогобич отримала підтримку у проведенні цієї волонтерської ініціативи від ВІ «Активна Громада» та Інституту «Республіка», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Захід пройшов у відпочинковому комплексі «Зефір». Ведучим вечора був Андрій Альберда.

Фото – Ірини Шулюк

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...