![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
08:17, 19 квітня
На вежу дрогобицької ратуші можна піднятись щодня у зручний час
![На вежу дрогобицької ратуші можна піднятись щодня у зручни..., фото-1 На вежу дрогобицької ратуші можна піднятись щодня у зручний час, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Однією з найбільш популярних туристичних локацій Дрогобича є вежа ратуші. Щоденно сюди підіймаються туристи з різних куточків України. Навіть для місцевих мешканців вежа є особливим місцем, звідки відкривається неймовірна панорама міста.
Піднятись на вежу Ратуші, відчути зсередини атмосферу старої будівлі, послухати легенду та оглянути механізм великого годинника, а потім насолоджуватись спогляданням міста з висоти пташиного лету – це незабутні емоції, які доступні всім охочим.
Туристично-інформаційний центр Дрогобича нагадує графік підняття груп на вежу Ратуші:
Будні – 10:00; 11:00; 12:00; 14:00; 15:00; 16:00; 17:00
Вихідні – 11:00; 12:00; 14:00; 15:00; 16:00.
Вартість квитка: дорослий – 40 грн, дитячий – 20 грн.
З собою потрібно мати документ, що засвідчує особу.
Всі деталі можна отримати у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича, за адресою – площа Ринок, 1.
У випадку оголошення повітряної тривоги, екскурсія може бути скасована.
Нагадаємо, театралізована екскурсія «Таємниці дрогобицької ратуші» увійшла до 12 кращих екскурсій України. Додатково, з благодійною метою ТІЦ організовує додаткові вечірні підняття на вежу Ратуші, кошти з яких скеровують на підтримку військових та придбання дронів. Про проведення таких екскурсій туристичний центр інформує окремими анонсами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...