• Головна
  • Дрогобич повернувся в 5-ку найпрозоріших міст України
08:22, 22 квітня

Дрогобич повернувся в 5-ку найпрозоріших міст України

Дрогобич повернувся в 5-ку найпрозоріших міст України, фото-1

Щорічно Програма громадської організації Transparency International Ukraine проводить рейтингове дослідження прозорості міст України. Цьогоріч аналітики організації оцінили діяльність 80 найбільших міст України, перевірили 4 000 індикаторів та презентували результати дослідження. Дрогобич, в ході проведеного дослідження, повернувся до 5-ки прозорих міст України.

Як наголосили експерти Програми – вже два роки поспіль дослідження проводиться у дещо іншому форматі. В реаліях сьогодення питання прозорості – це чималий виклик перед громадами, адже потрібно зберігати баланс між безпекою та відкритістю.

Навіть у найскрутніші для країни часи деякі міста змогли показати гідний результат та значно покращити свої показники. Яскравим прикладом цього став Дрогобич, який продемонстрував подвійний стрибок та приголомшливий результат – повернення до 5-ки прозорих міст України» – наголосила заступниця виконавчого директора з операційної діяльності TI Анастасія Мазурок.

Нагадаємо, в перший рік повномасштабного вторгнення місто закрило чимало даних, з метою дотримання вимог безпеки. Як наслідок, це суттєво вплинуло на показники міста у рейтингу прозорості.

Впродовж 2023 року Дрогобич підвищив показники прозорості та відкритості в роботі органу місцевого самоврядування та знову став «прозорим».

До 5-ки прозорих міст України, окрім Дрогобича, увійшли Львів, Дніпро, Мукачево та Тернопіль.

Також за підсумком дослідження, 23 міста стали частково прозорими, а 52 міста – непрозорі.

Паралельно, на основі дослідження, Програма розробляє рекомендації, які допомагають містам підвищити прозорість та ефективність в умовах війни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...