• Головна
  • У випадку тривалого знеструмлення Урізького водозабору Дрогобичводоканал зможе подавати воду споживачам
08:28, 10 травня

У випадку тривалого знеструмлення Урізького водозабору Дрогобичводоканал зможе подавати воду споживачам

У випадку тривалого знеструмлення Урізького водозабору Дрогобичводоканал зможе подавати воду споживачам

КП «Дрогобичводоканал» протестувало можливість насосної станції «Уріж» працювати від двох генераторів потужністю по 250 кВт кожен.

Насосну станцію було знеструмлено. Відтак група енергетиків вперше запустила дизельні генератори, від яких запрацювали усі насосні агрегати.

Начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала зазначив, що сьогоднішній тест на можливість подати воду споживачам в умовах знеструмлення насосної станції «Уріж» підприємство склало успішно. Велика заслуга у цьому належить енергетичній службі підприємства, яка злагоджено і професійно підготувалася до цього виклику і продемонструвала вміння працювати у нестандартній ситуації.

Залишається лише зробити резерв пального. При номінальній роботі одного генератора витрати становлять 70л/год. На добу для роботи одного такого генератора потрібно 1500 л пального. У грошовому еквіваленті це досить велика сума- приблизно 80 тис. грн. Якщо говорити про резерв хоча б на три доби, то йдеться про 240 тис. грн для роботи одного генератора.

Нагадаємо, у межах Проекту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” Львівська обласна державна адміністрація передала КП “Дрогобичводоканал” два генератори потужністю по 250кВт кожен.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...