• Головна
  • Нова запірна арматура на Гірці дає змогу перерозподіляти потоки води
08:34, 14 травня

Нова запірна арматура на Гірці дає змогу перерозподіляти потоки води

Нова запірна арматура на Гірці дає змогу перерозподіляти потоки води

Бригада підприємства провела роботи з монтажу запірної арматури діаметром 500 мм на магістральному водопроводі у точці входу води до міста на Гірці.

Джерелами водопостачання Дрогобича з водозабору «Гірне» є два магістральні водопроводи діаметром 600 мм та 800 мм. На одному із магістральних водопроводів, прокладених до міста, проведено заміну запірної арматури, яка була в експлуатації більше ніж пів століття і уже не працювала. Саме цей водопровід живить східну части Дрогобича у напрямку залізничного вокзалу.

Також проведено монтажні роботи обвідної ділянки трубопроводу діаметром 150 мм з встановленням відповідної запірної арматури, що дасть можливість збалансувати тиски води у мережі.

Завдяки проведеним заходам диспетчерська служба зможе тепер перерозподіляти потоки води у трубопровідній мережі.

Проведені КП «Дрогобичводоканал» роботи у районі Гірки – один з підготовчих етапів до будівництва з виносу водогонів діаметром 800 мм та 600 мм з території карстових утворень колишнього калійного заводу.

Ці роботи будуть довготривалі, тому водоканал уже працює над тим, щоб мати усі технічні можливості почергово забезпечувати місто водою з однієї нитки водопроводу у той час, коли триватиме будівництво іншої.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...