• Головна
  • Сім’ї з числа ВПО, діти яких навчаються у місцевих закладах освіти, отримуватимуть додаткові бали в черзі на отримання житла
08:57, 24 травня

Сім’ї з числа ВПО, діти яких навчаються у місцевих закладах освіти, отримуватимуть додаткові бали в черзі на отримання житла

Сім’ї з числа ВПО, діти яких навчаються у місцевих закладах освіти, отримуватимуть додаткові бали в черзі на отримання житла

Сім’ї з числа ВПО, у складі яких є діти шкільного віку, зможуть покращити свої позиції в рейтинговій черзі на отримання житла із фонду Дрогобицької територіальної громади. Якщо діти з сімей внутрішньо переміщених осіб навчаються очно у освітніх закладах громади – сім’я отримуватиме 2 додаткові бали в рейтингу.

З такою ініціативою виступила раніше Рада ВПО, яка діє при Дрогобицькій міській раді. Так як станом на сьогоднішній день в громаді проживає близько 1700 дітей шкільного віку, але загальноосвітні установи Дрогобицької громади відвідують лише 550 дітей з числа ВПО. Решта дітей продовжують сидіти вдома та навчатись онлайн у своїх минулих школах.

На думку Ради, мотивація сімей додатковими балами в черзі на отримання житла, сприятиме наповненості місцевих освітніх закладів та водночас допоможе дітям соціалізуватись – адже лише в колективі діти можуть адаптуватись до нового міста, знайти нових друзів, рости в мовно- та культурно українізованому середовищі.

Нагадуємо, пріоритетність надання внутрішньо переміщеним особам житлових приміщень із фонду визначається за кількістю балів, що набирає кожна особа/сім’я, за затвердженою системою нарахування балів. Відповідне Положення розроблялось Департаментом міського господарства Дрогобицької міської ради та працює з першого року повномасштабної війни в країні.

Прозорість нарахування балів та формування черги на житло для ВПО, яка діє у Дрогобицькій громаді, неодноразово відзначали міжнародні фонди та організації, що сприяло налагодженій співпраці та залученню коштів на реалізацію різних проектів.

Нагадуємо, подати заяву на отримання тимчасового житла в громаді можна в Департаменті міського господарства, на вулиці Трускавецькій 4, – у кабінеті №8.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...