• Головна
  • Для родин зниклих безвісти воїнів організували пізнавальну екскурсію в заповідник «Тустань»
08:42, 5 червня

Для родин зниклих безвісти воїнів організували пізнавальну екскурсію в заповідник «Тустань»

Для родин зниклих безвісти воїнів організували пізнавальну екскурсію в заповідник «Тустань»

Війна вносить свої корективи в різні сфери життя українців, адже чимало воїнів сьогодні стоять на передових позиціях фронту, чимало рідних чекають своїх Героїв із війни або ж з полону.

Для родин зниклих безвісти воїнів у Дрогобичі систематично організовують арт-терапевтичні заняття, майстер-класи та пізнавальні екскурсії.

Так, днями родини безвісти зниклих воїнів відвідали державний історико-культурний заповідник «Тустань». Захід організувала Громадська ініціатива «Жити Чекаючи», що займається підтримкою та супроводом родин зниклих безвісти військових спільно із відділом соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей ДМР. У межах екскурсії родини здійснили подорож до прадавньої скелі, де знаходяться руїни фортеці «Тустань».

За програмою екскурсії родини піднялися на висоту 51м  над рівнем долини до головного подвір’я фортеці. Також усі спільно відвідали цілюще джерело, скуштували місцеву кухню та побували у музеї «Тустань», де зберігаються унікальні експонати, які були знайдені археологами під час експедицій. Обов’язковою частиною екскурсії була подорож до затишної, автентичної бойківської хатини, де знаходиться культурний центр «Хата у Глубокім».

Родини безвісти зниклих воїнів надихнулись чудовими краєвидами, почерпнули багато цікавої та корисної інформації, поспілкувались між собою. А також поринули в глибину історичної та культурної спадщини пращурів.

Вперше проєкт «Жити Чекаючи» провів спільну подорож, запросивши до заходу родини зниклих безвісти воїнів із Миколаївської громади. Тож понад 50 родин, серед яких дорослі та діти, взяли участь у пізнавальній екскурсії в «Тустань».

Додамо, Громадська ініціатива «Жити Чекаючи» висловлює вдячність за реалізацію пізнавальної екскурсії партнерам із Миколаївської громади, відділу соціально-психологічної та правової підтримки і взаємодії з захисниками, захисницями та членами їхніх сімей ДМР, ГО «Metta», NGO Україно-Швейцарському проєкту «Психічне здоров’я для України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...