• Головна
  • У Снятинці за підтримки депутата ЛОР Сергія Оленича відкрили сучасний ігровий майданчик для дітей
11:54, 5 червня

У Снятинці за підтримки депутата ЛОР Сергія Оленича відкрили сучасний ігровий майданчик для дітей

У Снятинці за підтримки депутата ЛОР Сергія Оленича відкрили сучасний ігровий майданчик для дітей

У Снятинці офіційно відкрили дитячий ігровий майданчик. Село давно потребувало такого об’єкту, так як досі дітям гратись було ніде.

Завдяки об’єднаним зусиллям благодійних фондів, ГО, місцевої влади та бізнесу в центрі села облаштували сучасний та багатофункціональний ігровий простір.

Роботи вдалось виконати в межах проєкту «Спільнофонд», до якого долучилась місцева ГО «Мрія» та підтримці Фондів «МХП громаді» та «Подільська громада», які профінансували 50% вартості проєкту.

Іншу половину вдалось акумулювати завдяки синергії зусиль органу місцевого самоврядування, внеску громади та підтримці місцевого бізнесу. Окрім співфінансування з місцевого бюджету, кошти збирали на благодійних ярмарках в школі. Також до фінансової підтримки проєкту долучились місцеві підприємці та Дрогобицький навчальний центр автомобільної справи, який проводив показові виступи на автодромі з метою збору коштів.

Організатором проєкту виступив Іван Климишин.

Вчора комплекс офіційно відкрили, за участі всіх дотичних до реалізації проєкту, представників фондів, представників обласної та місцевої влади, дітей та мешканців села.

З вітальними словами виступили депутат обласної ради Сергій Оленич, староста села Іван Карпінський, директор Дрогобицького навчального центру автомобільної справи Іван Малега та представники фондів. Від керівництва Дрогобицької міської ради громаду села з відкриттям важливого об’єкту привітав перший заступник міського голови Роман Бейзик.

Дітям в свою чергу побажали успішного завершення навчального року і вдалих канікул.

Дитячий майданчик встановили в центрі села Снятинка, біля Народного дому. Сучасний ігровий простір включає в себе комплекс гірка, низку цікавих для малечі гойдалок та карусель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...