• Головна
  • Для вихованців дитячого будинку “Оранта” служба у справах дітей організувала незабутнє дозвілля на базі НВК “Зефір”
05:05, 10 червня

Для вихованців дитячого будинку “Оранта” служба у справах дітей організувала незабутнє дозвілля на базі НВК “Зефір”

Для вихованців дитячого будинку “Оранта” служба у справах дітей організувала незабутнє дозвілля на базі НВК “Зефір”

Щороку, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у Дрогобицькій громаді проводять заходи для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Особливо важливими та трепетними ці заходи є сьогодні, в час повномасштабної війни.

Відтак, у Дрогобичі відбулось свято для вихованців Дитячого будинку «Оранта». Його організував відділ–служба у справах дітей, у співпраці з сектором дотримання прав людини та сектором ювенальної превенції Дрогобицького РВП ГУНП у Львівській області.

Вихованці дитячого будинку відвідали НВК «Зефір», де провели цікаве дозвілля, погрались з аніматорами, набрались позитивних емоцій у дитячому розважальному комплексі Зефір-kids та згодом спільно смакували піцу.

В час війни в країні, під час постійних повітряних тривог та ракетних обстрілів, діти страждають від понесених втрат та зростають в постійній тривозі – все це щоденно впливає на психоемоційний розвиток підростаючого покоління.

Позитивні емоції можуть виступати в ролі лікувального механізму, який допомагає знижувати негативний вплив війни на дитячу психіку. Такі заходи допомагають огорнути теплом та увагою кожну дитину, яка з тих чи інших причин недоотримує турботи та піклування від рідних – адже чужих дітей не буває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...