• Головна
  • У Дрогобицькій центральній бібліотеці відкрили експозицію присвячену В’ячеславу Чорноволу
08:38, 2 липня

У Дрогобицькій центральній бібліотеці відкрили експозицію присвячену В’ячеславу Чорноволу

У Дрогобицькій центральній бібліотеці відкрили експозицію присвячену В’ячеславу Чорноволу

Дрогобицька центральна бібліотека з 2000 року носить ім’я видатного українського політика, громадського діяча, публіциста, народного депутата І-ІІІ скликань, діяча руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичного в’язня СРСР В’ячеслава Чорновола.

Працівники бібліотечної системи активно працюють над збереженням пам’яті про видатного політика та Героя України. Для дітей та молоді міста проводяться просвітницькі заходи з метою виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму та національної свідомості.

У читальній залі бібліотеки відбулося відкриття експозиційної вітрини за сприяння Дрогобицького осередку Народного Руху України та за ініціативи депутата міської ради Романа Шагали.

У вітрині представлені особисті документи В’ячеслава Чорновола, автобіографія, написана його рукою, книга «Лихо з розуму», яка вперше побачила світ у листопаді 1967 року, та третій випуск «Українського вісника» 1971 року.

Додамо, книгозбірня пропонує широкий вибір книг, періодичних видань, а також безкоштовний доступом до Інтернету, різноманітні культурні заходи, лекції, майстер-класи та інші події.

Працівники бібліотеки завжди готові допомогти в підборі літератури, надати інформаційну підтримку та відповісти на запитання відвідувачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...