• Головна
  • Дрогобич відібрали для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»
08:46, 4 липня

Дрогобич відібрали для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»

Дрогобич відібрали для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»

Впродовж червня фахівці Дрогобицького міського центру соціальних служб, Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та Мобільної бригади взяли участь у онлайн- вебінарах,  які провела команда проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» спільно з GBV Асоціація експертів.

Основна ціль цих вебінарів – підвищити професійну спроможність фахівців і фахівчинь, які надають допомогу постраждалим від гендерно зумовленого насильства.

Серед 33-х конкурсних заявок від громад, що цьогоріч подались на участь у проєкті, були відібрані вісім міст: Кам’янець-Подільський (Хмельниччина), Рівне (Рівненщина), Кам’янське (Дніпропетровщина), Конотоп (Сумщина), Умань (Черкащина), Червоноград і Дрогобич (Львівщина), Первомайськ (Миколаївщина).

Таким чином Дрогобич впродовж 2024-2026 рр. підтримуватиме і розбудовуватиме систему протидії і запобігання гендерно зумовленому та домашньому насильству.

У межах співпраці з обраними громадами – їм нададуть всебічну допомогу для розбудови та підтримки муніципальної системи запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству у відповідності до пріоритетних напрямків Міністерства соціальної політики України та законодавства України, а саме у:

– налагодженні належної координації та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству на місцевому рівні;

– створенні та забезпеченні належної діяльності спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, зокрема притулків, денних центрів, кризових кімнат;

– комплексній та спеціалізованій підготовці фахівців і фахівчинь з відібраних громад і вивчення досвіду інших міст України у даній сфері;

– організації та проведенні серед мешканців та мешканок громади, зокрема серед дітей та молоді, інформаційних кампаній щодо запобігання та протидії насильству, роз’яснення його форм, проявів і наслідків.

Додамо, проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» реалізується у співпраці з Міністерством соціальної політики України за підтримки урядів Канади та Великої Британії в межах програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...