
13:29, Вчора
Загинув захисник України Роман Лупійчук

Під час захисту України від ворога загинув мешканець Нижніх Гаїв Роман Лупійчук, який служив у лавах Збройних сил України з перших днів повномасштабного вторгнення росії.
Роман Лупійчук народився 20 квітня 1985 року у Тернопільській області. Згодом родина переїхала до Дрогобича. Навчався у школі №8, пізніше — у ВПУ №15 за спеціальністю електрик. Працював на різних підприємствах Дрогобича та за кордоном. Останні роки разом із сім’єю проживав у Нижніх Гаях.
Життя воїна обірвалося 9 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини поблизу н.п. Мирноград Покровського району Донецької області внаслідок авіаційного удару керованою бомбою.
У полеглого захисника залишилися дружина, двоє дітей, мати та брат.
Кортеж із тілом Героя прибуде до Дрогобича завтра, 13 серпня. Зустріч відбудеться на перехресті Героїв о 15:00.
З перехрестя процесія попрямує до каплички церкви Успіння Пресвятої Богородиці на вул. Володимира Великого, де о 19:00 відбудеться парастас.
Чин похорону звершать у четвер, об 11:00, у церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Поховають Романа Лупійчука на кладовищі в Нижніх Гаях.
Вічна памʼять і слава Герою!
Пресслужба ДМР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:29
Вчора
00:24
Вчора
09:57
11 серпня
09:05
11 серпня
17:04
8 серпня
12:17
8 серпня
ТОП новини
Оголошення
13:14, 30 липня
16:17, 6 серпня
13:14, 30 липня
21:34, 10 серпня
10
11:06, 4 серпня