
13:17, Сьогодні
Помер захисник з Борислава Андрій Абрам’юк

Бориславська громада втратила ще одного Захисника. 12 серпня 2026 року відійшов у вічність військовослужбовець, сержант-гранатометник Андрій Ярославович Абрам’юк. Сумну звістку повідомили у Бориславській міській раді.
Андрій Абрам’юк народився 21 серпня 1980 року в місті Бориславі. Своє навчання він розпочав у загальноосвітній школі №4, згодом закінчив Дрогобицький нафтовий технікум. Вищу освіту здобув заочно в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу. Свій професійний шлях пов’язав із місцевою промисловістю та працював у НГВУ «Бориславнафтогаз».
На захист Батьківщини Андрій був мобілізований у серпні 2023 року. Він мужньо ніс службу на посаді сержанта-гранатометника. Виконував свій військовий обов’язок у військовій частині А7285 — 119-му окремому батальйоні територіальної оборони, який входить до складу 111-ї окремої бригади ТРО.
У померлого Захисника залишилися мама, батько, троє братів, дві сестри та донька. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного. Схиляємо голови у скорботі разом із вами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
22:36, 10 серпня
18:16, 10 серпня
18:16, 10 серпня
13:05, 5 серпня
18:16, 10 серпня