У Дрогобичі й Стебнику частково обмежили послуги з водопостачання через борг трускавецького водоканалу

Трускавецький водоканал продовжує накопичувати борги. Так у березні комунальне підприємство не заплатило «Дрогобичводоканалу» за отримані послуги з водопостачання і водовідведення 1,6 млн грн. Ще 2,6 млн грн заборгувало водоканалу міста Котермака населення. Через те, що підприємство не отримало значної суми надходжень, воно перейшло у режим жорсткої економії, зокрема, працівників переведено на скорочений робочий графік.

Про це повідомили у пресслужбі «Дрогобичводоканалу».

- Водоканал розуміє надважливість безперебійного забезпечення водою населення в час карантину. Тому, щоб не допустити критичної ситуації зупинки підприємства, ми змушені з 1 квітня перейти на скорочений режим надання послуг: у нічний час з 22.00 до 06.00 у Дрогобичі та Стебнику буде зупинено роботу насосних станцій. Внаслідок цього вода вночі не надходитиме на верхні поверхи багатоповерхових будинків. Такі заходи допоможуть підприємству у складний час зекономити енергоресурси, необхідні для транспортування води, - йдеться у повідомленні.

- Через низку об’єктивних економічних причин платоспроможність за електрику українських водоканалів «кульгала» навіть в економічно стабільний період, – каже начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала. – Сьогодні порушений фінансовий ланцюжок. Недоотримавши кошти за надані послуги, водоканал не зможе своєю чергою у встановлений термін та у повному обсязі, як це передбачено у договорі, виконати фінансові зобов’язання перед енергопостачальною компанією, не кажучи вже про зарплату, податки та інші витрати. Тому в такій ситуації ризик припинення водопостачання залишається і зняти його самостійно підприємство не зможе.

Джерела Трускавця
Вода Водоканал Дрогобич Трускавець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі