У Трускавці та Дрогобичі закликають допомогти сім’ям, які опинилися в скруті

У Трускавці та Дрогобичі закликають  допомогти сім’ям, які опинилися в скруті

Час карантину, який по всій Україні за попередніми даними продовжено до 24 квітня, однак не факт, що він завершиться у визначений термін, залишив тимчасово без робочих місць сотні сімей. Як інформує Трускавецький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – вимушені відпустки та робота із неповним збереженням зарплат, лякає невтішними перспективами. А що говорити про неблагополучні родини. Щоб допомогти таким сім’ям перебути карантин, міський центр соціальних служб курортного міста звертається до місцевих благодійників та підприємців і просить їх не залишити такі родина у скруті. Центр оголосив про збір продуктів харчування тривалого зберігання та засобів гігієни для формування пакетів-допомоги першої необхідності для сімей, у яких виховуються неповнолітні діти та які перебувають у складних життєвих обставинах. Пункт збору харчів та засобів першої необхідності – Трускавецький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Трускавець, площа Чорновола, 2. Детальнішу інформацію, чим можна допомогти, завжди готові надати за телефонами: 5-11-25, 097-269-96-30.

Аналогічну благодійну кампанію розгорнули і в Дрогобичі. Там соціальні працівники також стверджують - в час карантину багато сімей залишились без роботи та фінансових надходжень. Зважаючи на те, що карантин на території міста триває вже три тижні, то фінансові заощадження в родин, які залишились без праці, також закінчуються.

- Окрім того, що коронавірус – пряма загроза не лише здоров’ю, а й життю громадян, ми зіткнулися з соціальною проблемою, коли через тимчасову втрату заробітку окремі громадяни, а подекуди й сім’ї залишилися без засобів на життя. А у цих сім’ях є діти. Тому ми мобілізували соціальні служби міста для надання таким громадянам допомоги - в першу чергу продуктами харчування. До цієї справи ми залучили представників бізнесу, яких закликали організувати збір продуктів харчування та предметів першої необхідності, – зазначив заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

За словами посадовця, керівників таких торгових мереж як «Наш край», «АТБ», «Сільпо» та «Ромашка» закликали розмістити у своїх магазинах «благодійні візочки» для збору продуктів та речей з написом «Робіть добро – поділіться з потребуючими». Таким чином кожен, хто має можливість сьогодні допомогти – допоможе зібрати необхідні продукти чи речі для потребуючих. Увесь зібраний крам соціальні служби розподілять між родинами та потребуючими, які перебувають у скруті.

Карантин допомога потребуючим
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі