Антикризова економічна рада сприятиме відновленню роботи підприємств Дрогобича

Антикризова економічна рада сприятиме відновленню роботи підприємств Дрогобича

У Дрогобичі створили антикризову економічну раду, яка відповідатиме за відновлення роботи підприємств міста в умовах карантину з обов`язковим дотриманням передбачених санітарно-епідеміологічних норм. Важливою ланкою у роботі ради буде комунікації місцевого самоврядування з суб’єктами економічної діяльності.

До складу ради увійшли представники структурних підрозділів ДМР, голови депутатської бюджетної комісії та Ради підприємців.

«Віруси минуть, криза коронавірусу мине, наше завдання – організувати комунікацію між бюджетонаповнюючими структурами та місцевим самоврядуванням, щоб подолати економічну кризу», – наголосив під час засідання ради міський голова Тарас Кучма.

На наступне засідання планують запросити підприємців для того, щоб узгодити координацію дій.
Першочергове завдання – відновити економіку міста та забезпечити надходження до бюджету.У ході засідання порушили питання щодо організації роботи ринку для продажу сільськогосподарської продукції, зокрема й саджанців та насіння городини і садівництва в умовах сьогодення. 

З першочергових заходів, які вирішуватимуть – робота громадського транспорту (спецрейсів), закладів харчування та торгівлі з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм.

Для вирішення питання доїзду працівників на підприємства з регіону, у міськраді планують розробити маршрути роботи спецрейсів. Зараз такі спецрейси забезпечують доставку осіб, які працюють в галузі охорони здоров’я та на комунальних підприємствах.

Контактуватимуть з підприємцями представники відділу економіки ДМР та Ради підприємців.

Тарас Кучма наголосив, що зараз на території міста не виявлено фактів інфікування мешканців коронавірусом. Тому прийнято рішення ізолювати місто та забезпечити контроль за станом здоров’я заїжджих осіб. Відтак це дає змогу розпочати процес відновлення роботи підприємств.

Дрогобич антикризова економічна рада карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі