У Дрогобичі поліцейські склали 15 протоколів за порушення карантину

Станом на 8 квітня поліцейські склали 15 протоколів на порушників за недотримання правил карантину. Зокрема, через порушення санітарних норм під час здійснення торгівлі чи роботи фізичних осіб підприємців, а також масове відвідування водойм.Про це інформують у пресслужбі Дрогобицької міської ради з посиланням на Дрогобицький відділ поліції.

Усі 15 протоколів складено на підставі статті 44-3 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», де йдеться про порушення правил щодо карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

Це тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зараз правоохоронці перевіряють дотримання особами, які прибули з-за кордону, вимог щодо самоізоляції, а також здійснюють контроль за прибуттям таких осіб до місць проживання.

#Поліція #Дрогобич #карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі