
22:53, 14 квітня 2020 р.
У Стрийському районі одужали двоє пацієнтів, котрі перехворіли коронавірусом

На Стрийщині одужали двоє пацієнтів тестування у яких підтвердило COVID-19 - про це повідомляє сайт 245.ua.
Таким чином, станом на 14 квітня, з підозрою в Стрийському районі залишаються дві особи (обидвоє мешканці Стрия) та у двох пацієнтів діагностовано коронавірусну інфекцію (один - мешканець Стрия, інший - Стрийського району). Загалом, на даний час, в Стрийському районі проведено близько 350 експрес-тестів на коронавірусну інфекцію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:06
19 червня
16:52
18 червня
ТОП новини
Оголошення
10:56, 9 червня
10:44, 14 червня
10
09:07, 9 червня
10:56, 9 червня