У Дрогобичі протестували духовенство міста на коронавірус - відділ охорони здоров’я ДМР

У Дрогобичі протестували духовенство міста на коронавірус - відділ охорони здоров’я ДМР

Напередодні великодніх свят у місті Котермака були взяті тести на коронавірус у духовних осіб. Таку інформацію 21 квітня озвучив керівник відділу охорони здоров'я Дрогобича Володимир Чуба у кризовому медіа-центрі, що функціонує в стінах ДМР. За словами головного медика міста на тестування погодилися 50 осіб духовенства. За даними тестів у жодному випадку не виявлено інфікування вірусом. 

Також за твердженнями пана Чуби у період з 19 по 21 квітня з Дрогобиччини не зафіксовано жодного випадку чи підозр на коронавірусну інфекцію. Володимир Чуба запевняє - такі показники свідчать про дотримання городянами норм карантину.

Загалом, від моменту спалаху недуги в регіону було 33-випадки підозр на недугу серед населення, із них 2 випадки підтвердилися. Ще один недужий був зафіксований серед трускавчан, щоправда чоловік на самоізоляції знаходиться у Львові.

Забори аналізів на ПЛР-тести із Дрогобиччини скеровують до Львова. Аналогічно, наразі тільки Львівська обласна інфекційна лікарня приймає хворих із області з скаргами чи проявами коронавірусної інфекції.

За словами пана Чуби наразі на лікуванні в обласній лікарні перебуває 96 осіб, із них 14 -пацієнтів у важкому стані, проте жоден із них не під"єднаний до апарату ШВЛ. Опорною лікарнею, яка готова у випадку збільшення недужих приймати хворих  на Дрогобиччині  є Стебницька міська лікарня. ЇЇ інфекційне відділення може забезпечити лікування  200 пацієнтам. 

Переглянте також:

Карантин можуть продовжити до 12 травня 

Коронавірус знайшли у воді для фонтанів і миття вулиць - Міжнародне радіо Франції

Великдень на карантині! Як відзначатимуть світле свято дрогобичани, - ВІДЕО

«Коли двері церкви зачинені – відкрийте двері домашньої святині» - о.Ігор Цмоканич про особливий Великдень у час карантину, - ВІДЕО

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі