Молоді хлопці нічим не хворіли, не мали жодних супутніх захворювань: на Буковині попрощались з двома рідними братами

Молоді хлопці нічим не хворіли, не мали жодних супутніх захворювань: на Буковині попрощались з двома рідними братами

У Чернівецькій області, 21 квітня, похоронили двох братів – 19-річного Андрія та 24-річного Івана Фрунзе. Хлопці потрапили до районної лікарні із підозрою на COVID-19. Обидва мали високу температуру, двобічну пневмонію. На Великдень помер молодший брат, а через два дні не стало старшого.

Відомо, що хлопці могли підхопити недугу у свого найстаршого брата, в якого діагностували COVID-19.  Старший брат одужав, а після нього захворів середній брат.

«Це були такі хлопці, що досі не віриться, що їх могло не стати. Здорові, молоді, дужі. З порядної і працьовитої віруючої сім’ї. Старший Іван захворів ще 10 квітня, молодший – 17-го. Іван був у важкому стані, перебував на ШВЛ. В Андрія хвороба якось розвинулась ще інтенсивніше, його не стало менше ніж за тиждень. Говорять, що ця недуга молодих не вражає. Виявляється, не так, хлопці нічим не хворіли, не мали жодних супутніх захворювань. І вони просто згоріли за кілька днів. В це дуже важко повірити» - повідомляє Молодий Буковинець.

Похорон Андрія Фрунза був запланований на сьогодні. Та поки організовували церемонію, стало відомо про смерть ще й старшого брата. 

Хоронили обох одразу на кладовищі. До церкви не несли. Був священник. Прийшли і люди. Дотримувались дистанції, кожен мав засоби захисту. 

На похороні були присутні мати та найстарший брат покійних. Батько та бабуся зараз також у лікарні. У них теж підозрюють коронавірус. І вони обоє у важкому стані.

Смерть братів не перша в селі,так 12 квітня тут померла 75-річна жінка.

Фото Молодий Буковинець та LMN

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі