На Львівщині правоохоронці склали 585 протоколів за недотримання карантину, а суд оштрафував всього 11 порушників

На Львівщині правоохоронці склали 585 протоколів за недотримання карантину, а суд оштрафував всього 11 порушників

З середини березня, відколи в України ввели карантин, на Львівщині правоохоронці оштрафували 585 порушників. Однак, рішення про стягнення 17 тисяч штрафу суд прийняв лише щодо 11 осіб.

Про це, 21 квітня, під час брифінгу повідомив заступник керівника Національної поліції Львівської області Дмитро Міхалець.

Щоправда, наразі розглянуто всього 37 протоколів, стосовно 11 прийнято рішення про стягнення штрафу 17 тисяч гривень, у 16-тивипадках суд обмежився усним попередженням, а в інших 10 – справи закриті або відправлені на доопрацювання.
Суди працюють у посиленому режимі і не встигають розглядати всі справи. Більшість з них назначені на кінець квітня - середину травня.

Нагадаємо, що згідно з процедурою поліція складає адміністративний протокол і скеровує матеріали в суд, і лише суд визначає штрафувати особу чи ні.

Найбільше штрафів склали на людей, що гуляли в парках, на підприємців, котрі працювали попри заборону та осіб, що гуляли без масок.

Протягом Великодніх свят на Львівщині не було зафіксовано порушень під час богослужінь. Проте, було складено 25 адмінпротоколів на любителів посмажити шашлик у парках.

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі