На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки

23 квітня на вулиці Шолом-Алейхема комунальники розпочали демонтаж, так званих «шансів», з яких місцеві підприємці здійснювали торгівлю промисловими товарами - повідомляє сайт ДМР.

Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР

Нагадаємо, що вчора, 22 квітня, не зважаючи на карантин, стартували роботи з капітального ремонту цієї вулиці. За попередньою інформацією ДМР - тут планують облаштувати сучасний паркінг для автомобілів та пішохідну алею. Підприємцям, котрі торгували овочами та фруктами на вулиці Шолом-Алейхема запропонували перейти на майданчик на вулиці Володимира Великого: поблизу парку Новонароджених та ринку «Чагарі». Влада обіцяє облаштувати там за два тижні нову торгову площадку під майбутній овочевий ринок. Торговцям ж, які реалізовували промислові товари з «шансів» на вулиці Шолом-Алейхема запропоновано перейти на промисловий ринок на вулиці Пилипа Орлика.

Щоправда, старт робіт із реконструкції вулиці Шолом-Алейхема обурив місцевих підприємців і вони вчора заблокували комунальну техніку, яку там завезли. Підприємці вимагали спочатку облаштувати майбутній майданчик для торгівлі на новому місці, а вже тоді проводити новації та реконструкцію Шолом-Алейхема. У протилежному випадку побоюються торговці – ризикують залишитися без робочих місць.

На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки, фото-4 На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки, фото-5 На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки, фото-6

Зважаючи на те, що у четвер комунальники без спротиву підприємців демонтовували шанси виглядає, що владі міста все ж вдалось досягнути з ними компромісу.

Також додамо, на платформі електронної демократії тривають консультації щодо майбутнього облаштування вулиці Шолом-Алейхема. Бажаючі подати свою пропозицію можуть долучитися до електронних консультацій: https://consult.e-dem.ua/consultations/160?fbclid=IwAR2V2q8zLxH3HZmHKzsmDZ7TNXwa2U1kdTQrRq0tETQLY-PpayycSoKlW1E.

Попередній проект розвитку вулиці Шолом Алейхема.

На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки, фото-7 На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки, фото-8 На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки, фото-9

Читайте також:

У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема

#Реконструкція Шолом-Алейхема #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі