У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Старт останнього тижня квітня у Дрогобичі ознаменувався відкриттям продуктового ринку у центрі міста, точніше його верхньоїта центральноїчастини. Таке рішення напередодні, 23 квітня,ухвалила комісія з питань ТЕБ та НС у місті Котермака.

У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-1 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-2 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-3 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-4 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-5 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-6 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-7 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-8 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-9 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-10 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-11

Основна умова відновлення роботи ринку – відсутність стихійної торгівлі на прилеглих до нього територіях. За дотриманням цієї вимоги має стежити адміністрація КП «Дрогобицький ринок». За словами міського голови Дрогобича Тараса Кучма, якщо ці умови будуть порушені та не буде дотримано карантинних норм на самому ринку, його знову зачинять.

У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-12 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-13 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-14 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-15 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-16 У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-17

 Перший день роботи ринку виглядає так: на продуктовому базарівідкрито лиш одні вхідні ворота, щоб контролювати потік покупців, які заходять на територію ринку. На вході усім особам безконтактними термометрами вимірюють температуру тіла. Відтак стежать, щоб одночасно на території ринку не було більше 35 покупців. Торговців ринку зобов’язано дотримуватися норм безпеки: масковий режим для продавців та одноразові рукавички на руках. Станом на обідню пору 27 квітня на ринку відкриті не всі торгові ятки. Ті ж підприємці, які ведуть торгівлю стверджують -покупців наразі є не багато.

За словами адміністрації ринку від завтра у Дрогобичі запрацює і мясний павільйон, що на вулиці Малий Ринок. Вимоги до організації його праці такі ж як і на продуктовому ринку.

Підприємці, яких на м`ясному павільйоні працює 22, до кінця завершення карантину працюватимуть почергово: 11 підприємців одного тижня, та 11 – іншого.

Читайте також:

На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки

#Продуктовий ринок #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі