Мобільні бригади медиків взяли понад 80 ПЛР-тестів у дрогобичан за останні 2 тижні. Нових випадків хворих – не виявлено!

Мобільні бригади медиків взяли понад 80 ПЛР-тестів у дрогобичан за останні 2 тижні. Нових випадків хворих – не виявлено!

Останні кілька днів Дрогобиччина демонструє позитивну динаміку із захворюванням на коронавірус. З регіону не шпиталізовано жодної особи із діагнозом Covid-19 до Львова. Такою інформацією подівся у стінах «Кризового медіа-центру» 30 квітня керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. В посиленому режимі працюють медики міста, зокрема мобільні бригади. Як повідомляла раніше Леся Остапенко, заступник головного лікаря з лікувальної роботи КНП «Дрогобицька міська поліклініка» про осіб, яким слід провести ПЛР-тестування мобільну бригаду повідомляють сімейні медики.

У Дрогобичі прийнято рішення відмовитися від швидких тестів на коронавірус та проводити забір аналізів на ПЛР-тести, які точніше виявляють наявність або ж відсутність COVID-19 у пацієнта. Таке тестування найперше ми робимо людям, у яких виявили пневмонії, а також тим, у яких кілька днів не спадає підвищена температура тіла (понад 38 ) та людям, які були контактними особами хворих на коронавірус, а ще медичним працівникам", - прокоментувала ситуацію пані Остапенко.

За останні два тижні мобільними бригадами дрогобицьких медиків було взято аналізи на ПЛР-тести у 85 осіб. Усі ці аналізи скеровують до львівської лабораторії. Позитивних результатів станом на 30 квітня не надходило.

Загалом статистика із недугою на Львівщині наступна: + 25 нових випадків за цю добу по всій області, тож сумарно на Львівщині уже зафіксовано 430 недужих. 105 пацієнтів перебуває на лікуванні у стінах Львівської обласної інфекційної лікарні, із них 6 в реанімаії, 1 – підключений до апарату ШВЛ. 77 осіб одужало за весь період, 14 – померло.

Тим часом в Уряді зазначають: послаблення карантину в Україні буде тоді, коли впродовж 10 днів кількість нових випадків зараження Covid-19 не перевищуватиме 5%.

Додамо, цими днями брали повторні аналізи у сімейної пари дрогобичан, у яких тиждень тому підтвердився діагноз Covid-19. У жінки – тест показав негативний результат, в чоловіка – поки що позитивний.

 Вікторія Бережна 

Читайте також:

У Дрогобичі пацієнтам з пневмонією та температурою тіла більше 38°С, яка не збивається, робитимуть ПЛР-тести, - Леся Остапенко

На Львівщині нова смерть від коронавірусу

Коронавірус в Україні: 540 нових випадків коронавірусу та 11 смертей за добу в Україні

Поступово йдуть на одужання. У сімейної пари з Дрогобича взяли повторні ПЛР-тести. У жінки негативний результат

#Коронавірус #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі