Слідом за Черкасами влада Мукачева оголосила про дострокове пом’якшення карантину

Слідом за Черкасами влада Мукачева оголосила про дострокове пом’якшення карантину

Міська влада Мукачева Закарпатської області дозволила відкрити парки та торгові центри з 4 травня, незважаючи на те, що загальнодержавне послаблення карантину має розпочатися з 11 травня.

З понеділка парки та торгові центри будуть відкриті для містян. Відповідне рішення прийнято комісією ТЕБ і НС», – повідомила Мукачівська міськрада в п’ятницю, 1 травня.

Згідно з повідомленням, торгівельні центри у місті працюватимуть за умови дотримання низки вимог: використання відвідувачами засобів захисту – респіраторів або захисних масок; забезпечення персоналу засобами захисту (окулярами або щитком) та рукавицями; проведення дезінфекції всіх приміщень кожні 2 години; перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів; дотримання дистанції між відвідувачами не менше 1,5 метра; наявність дезінфекторів на вході. Додамо, що раніше подібні умови уряд затвердив для роботи ринків в умовах карантину.

Також з понеділка в Мукачеві дозволяється відвідання парків та скверів з дотриманням соціальної дистанції та протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що напередодні про дочасне пом’якшення карантину заявила влада Черкас. Після цього поліція відкрила проти місцевих чиновників кримінальне провадження, звинувативши їх у перевищенні повноважень. 

Читайте також:

Допоки у Дрогобичі тільки планують, у Черкасах вже пом’якшили карантин для частини підприємців

Підприємцям і роботодавцям президент пообіцяв допомогу після карантину

Банк їжі для потребуючих: волонтери втілили у Львові німецьку благодійну ідею

#Послаблення карантину #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі