Банк їжі для потребуючих: волонтери втілили у Львові німецьку благодійну ідею

Банк їжі для потребуючих: волонтери втілили у Львові німецьку благодійну ідею

У місті Лева реалізували важливий соціальний проект - банк їжі для нужденних! Мета задуму нагодувати продуктами, чи готовими стравами, які жертвують супермаркети та торгові мережі, людей котрі опинилися у скруті та не мають можливостіпридбати собі харчі самостійно.

Як пояснюють волонтери - супермаркети віддають їм ті продукти, у яких от-от закінчиться строк придатності, або ж вони втратили свій товарний вигляд. Благочинці кажуть, що через карантин суттєво побільшало нужденних, тому і вирішили зреалізуватив місті ідею банку їжі.

З супермаркетів харчі волонтери доставляють тим хто опікується нужденними. Так у Львівському шпиталі Шептицький на кухні готують їжу для потребуючих  і розводять її по домівках. Під опікою шпиталю кілька сотень нужденних. Там стверджують – проводять ремонтні роботи і планують зовсім скоро відкрити у цьому приміщенні крамницю безкоштовних продуктів.

Передусім вона працюватиме для літніх людей. Харчі можна буде взяти, показавши пенсійне посвідчення. Аби люди не зловживали і продуктів вистачило усім, в майбутній крамниці планують роздавати екоторбинки з кюаркодом, відсканувавши який буде видно, як часто людина приходить сюди.

Додамо, ідею банку їжі запозичили в Німеччині. Там таких безкоштовних крамниць функціонує чимало. У Львові до ініціативи приєдналися поки що лише  дві потужні торговельні мережі, але є попередні домовленості з усіма великими супермаркетами міста.

Читайте також:

Школа онлайн: замість уроку про російську агресію в Україні учням показали відео з Усиком

У Дрогобичі помітили унікальну стару "Волгу" з турбомотором, - ФОТО

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі