Школа онлайн: замість уроку про російську агресію в Україні учням показали відео з Усиком

Школа онлайн: замість уроку про російську агресію в Україні учням показали відео з Усиком

 У четвер, 30 квітня Всеукраїнська школа онлайн замість уроку з темою Російська агресія проти України показала урок з боксером Олександром Усиком про науково-технологічну революцію - про це повідомляє Радіо Свобода.

У розкладі для 11 класу на сайті Міністерства освіти та науки зазначено, що в рамках предмету Всесвітня історія викладуть тему Агресія Росії проти України в 2014 році. Російсько-українська війна.

Однак, на офіційному каналі Міністерства освіти та науки в Youtube замість оголошеного уроку вийшов інший — про науково-технологічну революцію, який зняли з участю боксера Олександра Усика.

У Міністерстві освіти та науки України пояснили заміну уроку технічними нюансами.

«Після зйомки кожен урок проходить кілька ступенів експертизи, а також складний процес монтажної роботи. Оскільки урок, заявлений у розкладі, не був технічно підготовлений до трансляції, на жаль, довелося надати для ефіру інший урок», — заявили у відомстві.

Міністерство обіцяє, що урок історії на тему російської агресії в Україні вийде пізніше.

Нагадаємо, що в понеділок, 6 квітня, стартував проект Всеукраїнська школа онлайн. Щоранку о 10:00 в будні дні уроки транслюватимуть українські телеканали. 

Читайте також:

По завершенні карантину у Дрогобичі дитсадки працюватимуть усе літо

#МОН #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі