По завершенні карантину у Дрогобичі дитсадки працюватимуть усе літо

По завершенні карантину у Дрогобичі дитсадки працюватимуть усе літо

Після послаблення загальнодержавних карантинних обмежувальних заходів у Дрогобичі планують, що дитячі садочки працюватимуть усе літо, щоб батьки спокійно могли ходити на роботу та не хвилюватися на кого залишити своє чадо. Про це повідомив керівник місцевого відділу освіти Петро Шив’як. За його словами це відбудеться тоді, коли на рівні держави затвердять відповідні рішення про завершення карантину. Відтак Уряд надасть поетапні роз’яснення, щодо відновлення роботи освітніх закладів.

Прогнозуємо, що з червня місяця, при позитивній динаміці зниження недужих на коронавірус, дитячі садочки в місті відновлять свою роботу. Ми розуміємо, наскільки зараз важко батькам, тож запевняю усіх – як тільки садки відкриємо в Дрогобичі вони працюватимуть усе літо. Тож тут хвилюватися батькам не слід", - наголосив пан Шив’як.

Головний освітянин міста додав – на період карантину, поки дитячі дошкільні установи зачинені, працівники садків використовують сповна свої відпустки. Відтак з новими силами приступлять до праці, як тільки відповідне рішення та дозвіл надійдуть із Києва.

Нагадаємо, дошкільні заклади України закрили через спалах пандемії у березні цього року.

Наталя Зелена

Читайте також:

Не встигли відкрити у Дрогобичі заклади торгівлі, як Львів засудив таке рішення - коментарі дрогобичан

Діагноз COVID -19 не підтвердився в бориславської лікарки, яка контактувала із інфікованим дрогобичанином

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі