Не встигли відкрити у Дрогобичі заклади торгівлі, як Львів засудив таке рішення - коментарі дрогобичан

Не встигли відкрити у Дрогобичі заклади торгівлі, як Львів засудив таке рішення - коментарі дрогобичан

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький засудив рішення комісії ТЕБ та НС Дрогобича про пом‘якшення карантинних заходів на території міста Котермака. Мова йде про те, що у Дрогобичі цього тижня оголосили про поступовий запуск торгівлі, а саме відкриття будівельних магазинів та книгарень. Щоправда, власників торгових закладів зобов’язали, окрім дотримання суворих санітарно-епідемічнихнорм при веденні робити,написати йвідповідні заяви та подати їх у відділ економіки. Кожну заяву обіцяли розглянути в індивідуальному порядку на найближчому засіданні комісії ТЕБ і НС і тоді визначити, кому можна приступати до праці.

Не встигли місцеві підприємці натішитися такою новиною (тільки за 28 квітня у мерію міста надійшло понад 40 заяв про відкриття), якЛьвівської ОДА засудила рішення Дрогобича про послаблення норм карантину. Зокрема, негативну думку висловив в цьому питанні Максим Козицький, голова ЛОДА.

Вважаю неприпустимим, коли місцеві комісії ТЕБ і НС порушують карантинні заходи і відновлюють роботу закладів, функціонування яких на сьогодні заборонене, адже це може наразити на небезпеку сотні містян", – наголосив очільник області.

Несхвальні відгуки від львівських чиновників всторону рішень прийнятих у Дрогобичі,місцеві мешканці називають- не доцільними. У соціальній мережі ФБ, дрогобичаникоментують звернення голови ЛОДА та висловлюють думку, "якщо місцевому бізнесу не дати працювати зараз – то він піднятися з колін уже не зможе".

Додамо, тим часом у Львові міська комісія ТЕБ і НС сьогодні планує розглянутипитання щодо відкриття ринків. Попередньо місто очікує на прийняття такого рішення на рівні уряду. Також відомо, що цієї ночі, 28 квітня, на стіні львівської Ратуші з’являлися світлові написи із закликом негайно відкрити у місті ринки. У такий незвичний спосіб до мерії звернулися небайдужі міщани, які вважають рішення міської ради про закриття ринків незаконним та антиконституційним.

Вікторія Бережна

Читайте також: У Дрогобичі відновлюють роботу будівельних магазинів та торгівлю загалом

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі