У Дрогобичі відновлюють роботу будівельних магазинів та торгівлю загалом. ОНОВЛЕНО

У Дрогобичі відновлюють роботу будівельних магазинів та торгівлю загалом. ОНОВЛЕНО

Таку інформацію повідомив у стінах Кризового медіа-центру начальник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський.
За словами чиновника на останньому засіданні комісії ТЕБ та НС прийнято рішення дозволити в Дрогобичі відновити роботу тим суб’єктам господарювання, які здійснюють торгову діяльність (не послуги) при умові дотримання санітарно-епідеміологічних норм та наявності засобів захисту. Мова йде про торгові об’єкти, котрі займаються продажем вікон-дверей, плитки, сантехніки, посуду тощо

Такі суб’єкти господарювання мають звертатися у відділ економіки із відповідною заявою. Зразок якої буде розміщено на сайті ДМР. Це буде заява - повідомлення про початок роботи та взяття на себе зобов’язання дотримуватись усіх карантинних обмежень. Відділ економіки буде приймати такі заяви та розглядати індивідуально кожну із них на найближчому засіданні", – повідомив начальник відділу економіки.

Стосовно відновлення роботи салонів краси та інших закладів, котрі надають послуги населенню у місті, то посадовець зазначив, що їхнє відкриття – заплановане на наступний етап. Тут все залежить від того, як розвиватиметься ситуація із захворюванням на коронавірус на Дрогобиччині.

 Відкривати салони краси будемо за аналогічною схемою, як торгівлю, але напочатку будуть певні обмеження стосовно кількості персоналу та клієнтів, яких вони зможуть прийняти" , - повідоми Тарас Бачинський.

Подати декларативну заяву потрібно у відділ економіки ДМР: пл. Ринок, 1, каб. №216, тел. (03244) 2-25-45 .

Фото ДМР

Перегляньте також:

У Дрогобичі запрацював продуктовий ринок в центрі міста, - ФОТОРЕПОРТАЖ

На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки

#Відновлення торгівлі #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі