Священик УПЦ МП з підозрою на COVID-19 "обкашляв" редакцію ЗМІ, щоб її закрили на карантин, - ВІДЕО

Секретар Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП прийшов в редакцію газети «Молодий буковинець», яка повідомила про виявлений у нього коронавірус, і почав демонстративно кашляти.

Свій візит до журналістів архімандрит Никита (Андрій Сторожук) знімав на відео і пообіцяв після цього відправити запис у поліцію, щоб редакцію газети закрили на карантин через контакт із інфікованим.

За день до візиту священика УПЦ МП «Молодий буковинець», який є одним з найпопулярніших видань Чернівецької області, опублікував новину про виявлений у 20 священиків Чернівецько-Буковинської єпархії коронавірус. У самого керівника Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП митрополита Мелетія, за даними журналістів, виявили пневмонію, однак при цьому він відмовився проходити тест на коронавірус.

Ви написали, що у мене Covid. Я прийшов, щоб закрити на карантин газету. Я викликаю поліцію, щоб вас закрили на карантин. У мене Covid, я кашлянув, бачите? Мені десь плюнути?» – викрикував на камеру під час візиту у редакцію Андрій Сторожук. 

Після цього він і справді написав заяву правоохоронцям з вимогою провести перевірку в редакції.

Вчора зі сторінок газети «Молодий буковинець» дізнався, що у захворів на Covid-19. Сьогодні, 30 квітня, не обдумавши свої дії, відвідав редакцію «Молодого буковинця». Там я контактував із головним редактором та іншими особами. Прошу СБУ направити до редакції працівників санітарних служб з метою перевірки епідеміологічного стану у будівлі редакції», – йдеться в листі священика УПЦ МП.

Сам «Молодий буковинець» пояснює, що джерелом новини про захворювання 20 священиків УПЦ МП, є видання «Релігійна правда», яке посилається на свої джерела в УПЦ МП. Замість того, аби прояснити ситуацію секретар парафії вирішив прийти в редакцію особисто, наражаючи працівників газети на небезпеку.

Додамо, що саме в Чернівецькій області наразі найгірша ситуація із коронавірусом: станом на 1 травня тут зафіксували понад 1660 випадків інфікування.

Читайте також:

УПЦ (МП) буде проводити великодні богослужіння незважаючи на карантин

Хворий на коронавірус Новинський міг заразити Онуфрія

Главу УПЦ (МП) Онуфрія госпіталізували з коронавірусом - ТСН

#COVID-19 #УПЦ МП #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі