Благодійний півмарафон у Дрогобичі, через карантин, переносять на серпень

З 9 по 11 травняуДрогобичі мало пройти  відкриття туристичного сезону (у рамках якого фестиваль ковбаси «Заковбасимо Дрогобич»), а також потужне спортивне дійство - півмарафон «Drohobych half marathon 2020». Його організатором виступивактивний мешканець міста Іван Гуляк спільно із Туристично інформаційним центром. Однак, через карантинні норми – відкриття туристичного сезону та півмарафон перенесли на серпень місяць. Зокрема, біговий марафон запланували провести 2 серпня.

Фото Джерела ТрускавцяФото Джерела Трускавця

Масштабна спортивна подія такого рівня вперше проходитиме на Дрогобиччині. За словами організатора півмарафону Івана Гуляка, забігом переслідують кілька ідей: закликати до здорового способу життя, показати туристичну привабливість міста ( марафон проходитиме історичними вулицями Дрогобича) та зробити благочинний внесок у лікування хворої дрогобичанки Наталії Сови, у якої серйозні проблеми із здоров’ям, жінка потребує дороговартісної операції на серці. За твердженнями Івана Гуляка, очікують, що участь у півмарафоні візьмуть не менше 500 осіб. 

Перша сотня бажаючих уже зареєструвалася. Географія учасників вражає: Київ, Харків, Бровари, Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломия, Дрогобич, Трускавець та навколишні містечка та села", - розповідає Іван Гуляк. "Закликаємо до півмарафону і організації міста – потрібно створити свою команду і продемонструвати колективний спортивний дух".

Уже створено онлайн карту забігу. Маршрут півмарафону буде проходити центральною частиною міста, дистанцій є три:

● Індивідуальний забіг 7 км (299/400 грн з медаллю – вартість для реєстарції)
● Half Marathon 21 км (349/450 грн з медаллю)
● Естафета 3*7 км (900/1200 грн з медаллю)
● Безкоштовні забіги для дітей: 100 м, 400 м, 1 км з медаллю

Що стосується забігу для дітей – то Іван Гуляк каже – наймолодших учасників теж просять зголошуватися до спортивної події Дрогобича. Вік дітей від 3 до 13 р. Кожна дитина отримає грамоту та медаль за здійснений забіг. Загалом гарні призи передбачені і для старших учасників півмарафону: 

Головна дистанція – 21 км

Фото Джерела ТрускавцяФото Джерела Трускавця

  • Перше місце – 5000 грн
  • Друге місце – 3000 грн
  • Третє місце – 2000 грн. 

До безпеки на марафоні будуть залучені полісмени, нестимуть патрулювання і медики та волонтери. Обслуговує захід Ярослав Кондюх, представник організації Runstyle, що надає комплексні послуги таймінгу при проведенні спортивно-масових заходів. За словами пана Кондюха – бігові марафони зараз набули неабиякої популярності в Україні, вони свідчать про активність міста та вказують, що в ньому мешкають спортивні та свідомі  громадяни.

Тож 2 серпня організатори «Drohobych half marathon 2020» вірять - дійство таки відбудеться. До цього часу охочих закликають зголошуватися та реєструватися. 

Наталя Зелена

Фото Джерела Трускавця

Підписуйтесь на нашу сторінку у FB -https://www.facebook.com/sitemista

та будьте у курсі найважливіших новин

Читайте також:

Дрогобич готується до старту туристичного сезону: ТІЦ розпланував першу екскурсію після карантину

#Півмарафон #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі