У Дрогобичі постане сучасний інсультний центр на базі ДМЛ№1

Дрогобич спільно з Бориславом та Дрогобицьким районом реалізовуватимуть важливий медичний проект:  відкриття сучасного інсультного центру на базі Дрогобицької міської лікарні№1. Реалізація такого задуму стала можливою завдяки написанню та отриманню  перемоги у конкурсі проєктів міжмуніципальної співпраці, який проводила Львівська обласна рада. Про це повідомив керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. За словами головного медика міста – вартість проекту становить 2 млн. грн., сюди ж частково залучать кошти Дрогобицької та Бориславської міської рад, а також   Дрогобицького району. За кошти у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» на базі неврологічного відділення облаштують інсультний центр.

Це буде сучасний кабінет із необхідним новітнім обладнанням та апаратурою для надання якісної медичної допомоги пацієнтам із інсультами. Тож їхнє лікування стане на порядок вищим", - зауважив пан Чуба.

   Відтак за реабілітацію таких хворих відповідатиме Борислав, у медичному закладі якого здійснюватимуть реабілітаційні курси пацієнтів, які виписалися із інсультного  центру.

Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

Читайте також:

Через карантин збільшилась кількість не придатної донорської крові

#Медицина #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі