Проїзду немає! На дорозі Дрогобич - Трускавець закрили шлагбаум, - ФОТО

Знову закрита для проїзду! Мова йде про дорогу сполученням Дрогобич- Трускавець. З 11 травня на відрізку автошляху, неподалік заїзду в село Солець, Служба автомобільних доріг вдалася до радикального кроку: закрила шлагбаум і тим самим унеможливила проїзд магістраллю транспорту.Окрім цього повернуто на місце бетоні блоки, неподалік «Козацького хутора». Їх напередодні, 10 травня водії самовільно відсунули і таким чином вивільнили середню смугу дороги для руху легкових автівок.

На сайті Трускавецької міської ради повідомили, що розблокування руху легкового автотранспорту на дорозі Трускавець-Дрогобич відбудеться після завершення карантину та повноцінного відновлення роботи санаторно-курортних закладів.

Проїзду немає! На дорозі Дрогобич - Трускавець закрили шлагбаум, - ФОТО, фото-1 Проїзду немає! На дорозі Дрогобич - Трускавець закрили шлагбаум, - ФОТО, фото-2 Проїзду немає! На дорозі Дрогобич - Трускавець закрили шлагбаум, - ФОТО, фото-3 Проїзду немає! На дорозі Дрогобич - Трускавець закрили шлагбаум, - ФОТО, фото-4 Проїзду немає! На дорозі Дрогобич - Трускавець закрили шлагбаум, - ФОТО, фото-5 Проїзду немає! На дорозі Дрогобич - Трускавець закрили шлагбаум, - ФОТО, фото-6

Нагадаємо, дорогу Дрогобич-Трускавець закрили для проїзду транспорту ще з 21 березня, відповідне рішення затвердила комісії ТЕБ і НС Львівської області. Дорогу визнали небезпечною. Виною цьому пустоти, які проходять в цьому районі, а також нове 100-метрове карстове провалля, котре утворилось у березні цього року, поблизу автошляху. Тож дорога в будь-який момент може піти під землю.

Зазначимо, у липні має стартувати будівництво нової дороги з Дрогобича до Трускавця в обхід небезпечної зони карстових проваль. Однак, науковці стверджують, що нова дорога, яка пролягатиме через модрицькі поля є ще більш небезпечною, ніж наявна. Оскільки там теж пролягають пустоти. 

Читайте також:

Відновлено рух аварійною дорогою до Трускавця: водії самовільно відсунули блоки

Нову дорогу до Трускавця планують збудувати до кінця наступного року

 На Львівщині до 15 травня відтермінували послаблення карантину

Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

#Перекрита_дорога_до_Трускавця #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі