Приватні автобусні перевізники протестували у Львові: Вимагали відновлення міжнародного і міжміського сполучення

У середу, 13 травня, у Львові відбулася акція протесту приватних перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення. Близько десятка великих автобусів упродовж години курсували центром Львова повз будівлю Львівської ОДА та сигналили. Таким чином львівські перевізники підтримали загальноукраїнську акцію з вимогою відновлення регулярних міжміських, міжобласних та міжнародних пасажирських перевезень, - повідомляє ZaxidNet.

https://www.facebook.com/hobinakolesah/videos/2555122194740550/

Наші вимоги відновлення транспортних перевезень – міжміських, міжобласних, міжнародних, відкриття кордонів і контроль над нелегальними перевезеннями, які зараз активно процвітають. Нелегальні перевізники можуть перевозити людей бусами за шалені гроші, а офіційні перевізники, які сплачують податки, створюють робочі місця, не можуть цього робити», – розповіла керівниця компанії «Токо бус» Мирослава Козік.

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень, коментуючи сьогоднішню акцію, пояснив, що міжнародні пасажирські перевезення не входять у повноваження ЛОДА, як і загалом питання відновлення пасажирських перевезень.

Це питання жодним чином не належить до наших повноважень. Доки діє відповідний пункт постанови Кабміну, пасажирські перевезення заборонені. Сьогодні біля ЛОДА були не внутрішні, а міжнародні перевізники. З внутрішніми перевізниками є повне порозуміння. На сьогодні єдиний законний спосіб перевезень – це спеціальні регулярні перевезення, у яких замовником виступають відповідні підприємства, установи, організації, які забезпечують довезення працівників», – пояснив Тарас Грень.

Зазначимо, сьогодні у Києві біля будівлі уряду розпочалася акція пасажирських перевізників з вимогою відновити автобусні пасажирські перевезення у міському, міжміському, міжобласному та міжнародному сполученні та звільнити транспортні компанії від сплати податків за час карантину.

Уряд заборонив пасажирські перевезення з 18 березня 2020 року, посиливши карантинні обмеження.

Читайте також:

У Львові підприємці перекрили вулиці. Вимагають дозволу на відкриття магазинів з одягом і взуттям

Роботу громадського транспорту планують відновити з 22 травня, - Мінінфраструктури

Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

#Страйк_перевізників #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі