Львівщина в десятці областей з найбільшою захворюваністю на COVID-19, - Володимир Чуба

За нарощуванням темпів недужих на COVID-19 Львівщина входить в 10 областей України, які мають високі показники захворюваності - повідомив під час прямого ефіру в «Кризовому медіа-центрі Дрогобича» керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба. За словами головного лікаря міста в середньому на Львівщині щодня фіксують по 40-50 нових випадків інфікування коронавірусом.

На першому місті по кількості інфікованих Львів – 696 випадків від початку спалаху недуги, на другому місці – Пустомити і Пустомитівський район – 109 хворих, далі ідуть Жовківський район - 66 випадків, Яворівщина – 56 недужих, Стрийщина – 24, Дрогобицький регіон -13, - наголосив пан Чуба.

Натомість в деяких областях України фіксують спад хвороби, на жаль, Львівщина, поки що, демонструє протилежну статистику. За останню добу,за словами пана Чуби, на ЛЬвівщині підтверджених нових 38 випадків інфікування (загалом недужих – 1136), в медзакладах Львова в стаціонарах перебувають 346 пацієнтів, із них 29 в реанімації, 9 – підключені до апаратів ШВЛ.

Що стосується Стебника, то від учора інфекційний відділ лікарні прийняв 2 пацієнтів з підозрою на коронавірус. За інформацією Володимира Чуби, в недужих взято мазки і скеровано на обстеження до Львова. Хворі перебувають в реанімації, мають супутні захворювання.

У мужчини із Стебника з підозрою на COVID-19 є супутня патологія – захворювання крові, у жінки із району, яка теж шпиталізована – хірургічна патологія. Стан їхнього здоров’я – середньої важкості, - прокоментував пан Чуба

Читайте також:

На Львівщині оштрафували жінку за перебільшення смертності від Covid-19

#Коронавірус #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі