У Львові медики видалили з носа 8-річного хлопчика рідкісну пухлину

Львівські хірурги видалили з носа 8-річного хлопчика рідкісну пухлину
Львівські хірурги видалили з носа 8-річного хлопчика рідкісну пухлину

Хірурги львівського ОХМАТДИТу видалили у 8-річного Марка Ж. зі Львова рідкісну пухлину носа. Упродовж операції, яка тривала понад годину, лікарі вирізали капілярну гемангіому переділки носа, яка вже досягла розміру 4 см. Гістологічне дослідження показано, що пухлина доброякісна, - повідомив zahid.net

До операційної бригади увійшли завідувач відділення дитячої отоларингології Федір Юрочко, отоларинголог Дзвінка Копанська і анестезіолог Валентина Перова-Шаронова.

Яка це пухлина – доброякісна чи злоякісна – ми на момент операції не знали. Вона була доволі великих розмірів і постійно кровила. Пухлина виросла з переділки носа хлопчика, що зустрічається у дітей вкрай рідко. Уже згодом, після операції, у світовій медичній літературі я знайшов всього шість схожих описаних випадки. Нам вдалося повністю видалити пухлину і при цьому зберігти переділку носа», – каже Федір Юрочко.

Хлопчика вже виписали з лікарні, але він ще деякий час він мусить бути під контролем лікарів.

Отоларингологи ОХМАТДИТу готуються описати цей клінічний випадок у фаховому медичному виданні, щоб ознайомити колег з таким рідкісним захворюванням у дітей.

фото ОХМАТДИТу

Читайте також:

Львівські хірурги врятували півторарічного дрогобичанина

#медики #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі