• Головна
  • Львівські хірурги врятували півторарічного дрогобичанина
07:00, 25 квітня 2020 р.

Львівські хірурги врятували півторарічного дрогобичанина

Львівські хірурги врятували півторарічного дрогобичанина

У середу, 22 квітня, до Львівської міської дитячої лікарні доставили з Дрогобича півторарічного хлопчика, у якого в трахеї застрягла кістка і перекрила дитині дихання

Батьки не відразу зрозуміли, що сталося з сином, бо при народженні хлопчик мав деякі проблеми з дихальною системою. І повезли сина в дитячу лікарню у Дрогобичі. Місцеві лікарі запідозрили стороннє тіло в дихальній системі та зв"язалися із колегами зі Львова. 

Спершу у нас була думка їхати до Дрогобича і там надавати дитині допомогу. Але потім вирішили, що все-таки буде краще привезти хлопчика до нас і тут витягнути стороннє тіло», – розповів ZAXID.NET дитячий хірург Дмитро Грицак.

За дитиною відправили реанімобіль, який надала медицина катастроф. Цією машиною поїхали за хлопчиком і медики з львівської дитячої лікарні.

Коли дитину привезли до нас, справи вже були кепські, у неї вже була виражена дихальна недостатність, з’явилася синюшність. Тому прямо з приймального покою ми повезли малого в операційну. Оперували хлопчика під наркозом за допомогою бронхоскопа. На щастя, нам вдалося доволі швидко захопити і видалити стороннє тіло, що застряло у трахеї і перекрило дихання. Тим стороннім тілом виявилася фінікова кістка довжиною майже 3 см», – каже Дмитро Грицак.

У п’ятницю, 24 квітня, малого пацієнта виписали з лікарні і він поїхав додому.

Лікарі просять батьків бути уважними і ховати від дітей всі дрібні предмети, бо вони з цікавості все тягнуть до рота.

Читайте також: Найпопулярніші імена новонароджених на Львівщині на початку 2020 року

##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...