Новонародженим у Львові подарували вишивані сорочки у День вишиванки

Малюкам народженим 21 травня у День вишиванки у Львівському обласному перинатальному центрі, подарували перші вишивані сорочки. Про це повідомляє Львівський портал. Вишиванки немовлятам в стінах медзакладу вручають третій рік поспіль. Дарують вишиванки благодійники - «Клуб успішних жінок України». Там переконують - перша вишивана сорочка має стати пам’яткою для дитини.

Фото з ФБ-сторінки Львівського обласного клінічного перинатального центру Фото з ФБ-сторінки Львівського обласного клінічного перинатального центру Фото з ФБ-сторінки Львівського обласного клінічного перинатального центру Фото з ФБ-сторінки Львівського обласного клінічного перинатального центру Фото з ФБ-сторінки Львівського обласного клінічного перинатального центру Фото з ФБ-сторінки Львівського обласного клінічного перинатального центру

В давнину вважали, що в елементах вишивки закодоване подальше життя людини. Оскільки під час вишивання співали пісень, молилися, просили кращу долю для дитини та обробляли тканину свічками, - розповідають в перинатальному центрі.

Щорічну ініціативу благодійників медики підтримують, в захопленні від перших вишиванок малюкам і батьки. Кажуть – це спогад на все життя. Також в рамках акції перші вишивані сорочки отримали і маленькі пацієнти відділення інтенсивної терапії та відділення патології недоношених новонароджених Львівської обласної клінічної лікарні.

Фото з ФБ-сторінки Львівського обласного клінічного перинатального центру

Читайте також:

У Львові медики видалили з носа 8-річного хлопчика рідкісну пухлину

#Вишиванки #перитинальний_центр #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі