З наступного тижня відновлять свою роботу п'ять дитячих садочків у Дрогобичі та один у Стебнику

З наступного тижня відновлять свою роботу п'ять дитячих садочків у Дрогобичі та один у Стебнику

У відділі освіти Дрогобицької міської ради назвали новий перелік дошкільних установ міста, які запрацюють з початком наступного тижня. Раніше анонсувалося, що до відкриття готують садки «Верховинка», «Віночок» та «Волошка». Однак, як повідомив 1 червня на щотижневій апаратній нараді головний освітянин міста Петро Шев’як, перелік садків, які першими відкриють свої двері після карантину для малечі довелося змінили. Це зумовлено аналізом заяв від батьків, яких опитували, чи готові вони водити своїх чад у дошкільні установи міста. За оновленим переліком, у Дрогобичі з наступного тижня запрацюють такі садки:

  • ЗДО №13 «Казка»;
  • ЗДО №15 «Лелеченька»;
  • ЗДО №19 «Полуничка»;
  • ЗДО №2 «Калинонька» імені Кирила Селецького;
  • ЗДО №30 «Волошка»;
  • ЗДО №35 «Колобок», що у Стебнику.

Відкриттю садків у місті передує ретельна підготовка цих освітніх установ до прийому дітей.

Цього тижня у садки повинні надійти закуплені напередодні безконтактні термометри, а вихователів садків протестують на відсутність захворювання на СOVID-19, - повідомив Петро Шев’як.

Окрім цього, як інформувалося раніше у дитячих установах розробляють алгоритм дій, як приймати дітей в садок – не виключено, що батьки підводитимуть малюків тільки до воріт садочків. Відтак кожній дитині будуть щоранку вимірювати температуру. Зміни відбудуться і в іграх дітей, окрім цього через пандемію у садках заборонено використовувати полотняні рушнички для малечі – їх мають замінити паперовими.

За словами керівника відділу освіти – інші садки в місті відкриватимуть поступово.Однак, у кожній дошкільній установі стежитимуть, щоб групи у них не були переповненими.

Читайте також:

У Дрогобичі садочки розпочали підготовку до відкриття з 10 червня

Керівник освіти Дрогобича розповів, які садки запрацюють в місті з 10 червня

#дитячі_садочки #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі