• Головна
  • У Дрогобичі підприємці, котрі ведуть бізнес у центрі міста, протестують проти несправедливих правил паркування
14:32, 4 червня 2020 р.

У Дрогобичі підприємці, котрі ведуть бізнес у центрі міста, протестують проти несправедливих правил паркування

У Дрогобичі підприємці, котрі ведуть бізнес у центрі міста, протестують проти несправедливих правил паркування

У Дрогобичі підприємці, котрі ведуть бізнес у центральній частині міста сьогодні, 4 червня, організували пікет. Людей обурює той факт, що за правилами нової платної системи паркування – їм виділено лиш 20 хв на розгрузку товарів до магазинів та крамниць, якими вони володіють в центрі міста. Окрім того, чи не найбільше обурює підприємців той факт, що багато із них володіють власними приватизованими територіями або прилеглими ділянками, де вони можуть тримати автівки не займаючи при цьому паркомісць. Однак, заїзд до цих територій проходить через систему паркування – тож виходить, що людям нараховують кошти за заїзд в дану систему, а не зайняті паркомісця. Відповідно, вони вимагають, щоб їм видали такі ж перепустки, як для мешканців, котрі там проживають.

Фото Варто

Також у пікетувальників були зауваження стосовно роботи самої системи паркування, зокрема люди кажуть, що у ранковий час виникають величезні черги при виїзді з зони паркування, а це створюю певні незручності у роботі підприємств та впливає на ціну паркування, яка від затяжної черги збільшується.
Підприємці домовились провести попереджальну акцію протесту – організувати спільний виїзд на автівках із центральної зони паркування та заблокувати новостворену систему паркування.

Нагадаємо, що у Дрогобичі минулого тижня запрацювала платна система паркування у центральній частині міста. Тут облаштовано близько 100 паркомісць. Вартість паркування становить 15 гривень за годину. Безкоштовний заїзд передбачено виключно для мешканців, котрі тут проживають, спецтранспорту (швидка, поліція, газова служба, рятувальники тощо), а також для осіб з інвалідністю.

Читайте також: 

Після запуску платної системи паркування у центрі міста суттєво поменшало машин, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Уже завтра паркування у центрі Дрогобича стане платним, - ВІДЕО

##паркування_в_центрі_Дрогобича ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Оголошення
live comments feed...