У Бориславі посеред вулиці утворилося провалля

У Бориславі  посеред вулиці утворилося провалля

Провалля завглибшки до 3 метрів виявили в місті Нафтовиків на вулиці Шкільній, інформує пресслужба Бориславської міської ради.

Під час підготовчого етапу до капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Шкільної шляхоремонтники повідомили, що натрапили на чималу діру обабіч дороги.

Провалля утворилось у комунікаціях загальносплавної каналізації. За словами начальника управління житлово-комунального господартсва та енергозбереження Олега Левицького, розміри провалля 3 м та завширшки близько 2,5 м. Фахівці стверджують – виникло провалля внаслідок залому каналізації та розмивання навколишніх грунтів.

У Бориславі  посеред вулиці утворилося провалля, фото-1 У Бориславі  посеред вулиці утворилося провалля, фото-2 У Бориславі  посеред вулиці утворилося провалля, фото-3 У Бориславі  посеред вулиці утворилося провалля, фото-4

Під час виїзної наради щодо надзвичайної ситуації було обговорено план дій для ліквідації провалля. Оскільки на цій вулиці триває ремонт дороги, поблизу пустоти відповідна спецтехніка не працюватиме. Відтак у терміновому порядку розпочато ремонт пошкодженої частини комунікацій.

Фото із сайту Бориславської міської ради

#Провалля_у_Бориславі #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі