У Дрогобичі відтерміновують відкриття дитячих садків. Вихователям роблять ІФА-тести

У Дрогобичі відтерміновують відкриття дитячих садків. Вихователям роблять ІФА-тести

Як анонсував раніше відділ освіти Дрогобича, у місті Котермака з 10 червня мали зафункціонувати заклади дошкільного навчання – садочки. Планували відкрити не усі дитсадки міста одночасно, а поетапно. Сформовано було і перелік дошкільних установ Дрогобича та Стебника, які відчинять свої двері для малечі першими. Це такі садки – «Казка», «Лелеченька», «Полуничка», «Калинонька», « Волошка», «Колобок».

Однак, за останньою інформацією відділу освіти – відкриття дитсадків відтерміновують у часі, бо працівникам дошкільних закладів проводять тестування на СOVID-19.

Прийом дітей у дитячі садки можливий лиш після того, як буде протестовано всіх працівників дошкільних установ міста на СOVID-19, бо головне зараз для нас – це безпека дітей і цим не можна ризикувати, - коментує ситуацію керівник відділу освіти Дрогобича Петро Шев’як.

Так як ІФА-тести на коронавірус у Дрогобицьких медзакладах почали проводити від суботи ввечері, 6 червня, то станом на 10 червня вдалося протестували працівників 3 садків. До кінця тижня медики сподіваються, що протестують працівників усіх закладів дошкільної освіти Дрогобича і Стебника. Якщо цей план буде втілено в життя - з початку наступного тижня роботу садків відновлять.

Відкриттю садків у Дрогобичі передує і ретельна підготовка цих освітніх установ до прийому дітей. У садки закупили безконтактні термометри та засоби дезінфекції, - повідомив Петро Шев’як.

Окрім цього, у дитячих установах розробляють алгоритм дій, як приймати малечу в садок – не виключено, що батьки підводитимуть дітей тільки до воріт садочків. Відтак кожній дитині будуть щоранку вимірювати температуру. Зміни відбудуться і в іграх дітей, окрім цього через пандемію у садках заборонено використовувати м'які коврики на підлозі, полотняні рушнички для малечі – їх мають замінити паперовими.

За словами керівника відділу освіти Дрогобича садки в місті відкриватимуть поступово. Однак, у кожній дошкільній установі стежитимуть, щоб групи у них не були переповненими.

Наталя Зелена

Читайте також:

У Дрогобичі садочки розпочали підготовку до відкриття з 10 червня

По завершенні карантину у Дрогобичі дитсадки працюватимуть усе літо

#Дитячі_садочки #ЗДО #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі