На Львівщині для медиків проведуть Всеукраїнську онлайн-прощу до Крехова

На Львівщині для медиків проведуть Всеукраїнську онлайн-прощу до Крехова

На суботу, 13 червня, на Львівщині запланована онлайн-проща до Крехова. На дійство запрошують усіх охочих, особливо медичних працівників, передає “Цинічний Львів”. Організовує подію Комісія у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ. Транслюватимуть прощу онлайн на Живому ТБ.

Через карантинні обмеження, у прощі закликають брати участь онлайн, але, за бажання, можна буде долучитися й особисто, із дотриманням усіх індивідуальних засобів захисту.

Архиєрейську Божественну Літургію на прощі очолить куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа із титулярним осідком Зиґріса Владика Степан Сус.

Через карантин, програма прощі буде короткою. У ній передбачені: Свята Літургія, благословення архієрея, слово архієрея звернене до медичних працівників і слово голови Комісії душпастирства охорони здоров,я. Будемо робити цю прощу дуже компактною, щоб якомога менше затримувати людей разом", – розповіла керівник Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяна Карвацька.

Після основної програми прощі, прочани зможуть у маленьких групах приватно прогулятися на прилеглій до монастиря території, провідати Хресну Дорогу, пройтися лісом до джерела.

Але важливо, щоб у такій групі було не більше 10-ти осіб”, – кажуть організатори.

Також організатори додають,що з огляду на світову пандемію, просять до прощі зголошуватися медиків у онлайн-форматі. Адже молитва та проща є дуже потрібною медикам сьогодні, в непростих умовах пандемії, бо саме вони надають допомогу хворим та рятують їх від недуги,– переконані у Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я.

Медики – це ті, хто на передовій, і не лише під час боротьби з коронавірусом. Медичні працівники, упродовж цілого життя, працюючи у лікарнях, мають небезпеку заразитися будь-яким захворюванням. Вони завжди у великій небезпеці. Ці прощі повинні показати, що наша Церква присутня у житті абсолютно всіх сфер суспільства, а особливо у медичній частині і підтримує медичних працівників", - додають організатори прощі.

Додамо, Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян — монастир ЧСВВ УГКЦ у селі Крехів на Львівщині. Заснований як православний у 1612 році. Монастирський ансамбль — пам'ятка архітектури національного значення 17 — 18 століть.

#Крехівський_монастир #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі