Святослав Вакарчук вирішив скласти повноваження народного депутата

Святослав Вакарчук вирішив скласти повноваження народного депутата

Народний депутат Святослав Вакарчук написав заяву про складання депутатських повноважень. Про це він сказав журналістам 11 червня, повідомляє Укрінформ.

Я вже сказав, що вважаю свою місію частково виконаною: я вважаю, що ми привели до парламенту фракцію, яка тільки починає своє життя... Підсумовуючи цю частину свого персонального виконаного завдання, хочу сказати, що сьогодні зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата України. Вона зареєстрована, і сподіваюся, що найближчим часом отримає свій належний розгляд" - сказав Вакарчук.

Він зауважив, що це рішення не означає припинення ним політичної діяльності або участі у партії "Голос".

Як повідомлялося, вперше Святослав Вакарчук взяв участь у позачергових виборах до Верховної Ради України 30 вересня 2007 року: він був 15-им номером у списку пропрезидентського блоку "Наша Україна — Народна самооборона". Тоді він був обраний народним депутатом у багатомандатному загальнодержавному окрузі. 23 листопада 2007 року набув депутатських повноважень. Однак уже 11 вересня 2008 року добровільно склав депутатські повноваження. 16 грудня 2008 року Верховна Рада ухвалила постанову про дострокове припинення його повноважень.

16 травня 2019 року Вакарчук презентував свою політичну партію "Голос", він очолив партійний список. На парламентських виборах 2019 року "Голос" отримав 5,82% голосів і, відповідно, 17 депутатів за списками, ще троє депутатів від партії перемогли на одномандатних округах.

29 серпня 2019 року у парламенті була створена фракція "Голос", її лідером став Сергій Рахманін. 

#Голос #ВРУ #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі