На Львівщині буде 7 нових районів замість 20 існуючих - уряд затвердив новий поділ

Сьогодні, 12 червня, на позачерговому засіданні уряд погодив проект постанови Верховної Ради про утворення та ліквідацію районів. Відповідно, на Львівщині планується утворити сім районів замість наявних 20. Фінальне рішення щодо нових районів буде приймати Верховна Рада.

Проекти майбутніх районів усіх областей України підготувало Міністерство розвитку громад та територій на основі напрацювань ОДА та консультацій з експертами.

Відповідно до проекту постанови, на Львівщині планується сім районів: Львівський, Дрогобицький, Червоноградський, Стрийський, Самбірський, Золочівський та Яворівський.

На Львівщині буде 7 нових районів замість 20 існуючих - уряд затвердив новий поділ, фото-1

Раніше у Міністерстві розвитку громад та територій обговорили три варіанти поділу Львівської області на райони, один із яких увійде в законопроект про адміністративно-територіальний устрій України субрегіонального рівня. Тоді посадовці та експерти підтримали проект поділу на шість районів, запропонований Львівською ОДА, залишивши відкритим питання створення сьомого району – Яворівського (Новояворівського). Після доопрацювання було погоджено поділ Львівщини на сім районів, - повідомляє Західнет.

Загалом в Україні замість існуючих 490 районів планується 129 районів, з яких 10 – в анексованому Росією Криму та сім – на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Читайте також:

Уряд затвердив перспективний план: Дрогобиччину поділили на п'ять об’єднаних територіальних громад

#Львівщина #новий_адміністративний_поділ #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі