22 червня у Дрогобичі відбудеться поетично-сінематичний вечір із Катериною Гладкою «Польоти уві сні та наяву»

Літати є властивістю поетів. Вони завжди мають піднятися трохи над землею, аби побачити ширшу перспективу. Саме політ є способом звільнятись від зайвого.

Ми люди говоримо про реальність так певно, але що тоді сни? Чи менш вони реальні? Крізь які стани мандрує наша свідомість і де ми є справді нами? Десятки запитань і там мало відповідей.

22 червня на нас чекає зустріч із київською поеткою, журналісткою та мандрівницею Катериною Гладкою. Вона поділиться своєю поезією та думками про час, в якому живемо і польоти, які ми здатні здійснити. Політаємо?

В другій частині вечора літальні практики продовжить фільм Романа Балаяна «Райські птахи» із Олегом Янковським в головній ролі.

До слова, Катерина Гладка - Учасниця літературних резиденцій «Станіславський феномен»( 2016) та СпільноАрт ( 2019), співавторка книжок «Небесна сотня» та «Добробати» ( вид-во Фоліо), учасниця низки літературних фестивалів, авторка ідеї та учасниця музично-літературного перфомансу «Лінія» спільно з музикантом Костею Бушинським та письменником Сашею Заварою (Книжковий Арсенал 2019).
Менторка Школи журналістики (Коломия, 2018-2019).
Була інформаційною партнеркою від «Української правди. Життя» фестивалів Гогольфест у Маріуполі та Дніпрі (2019), учасниця візуальної частини Гогольфесту у Вінниці (жовтень 2019).
Авторка матеріалів на УП.Життя, Збруч, Лівий берег, Покоління Ї (Чикаго) тощо.
В кінці 2019 спільно із дніпровським композитором Дмитром Демченком записали перший альбом електронної поезії «Вихід вгору» (Exit Up).
Досліджує зв'язок мов і культур, автентичну музику та альтернативну історію.

#Поетичний_вечір #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі